×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo GT Zuiger
Zuiger Kolbenschmidt 40660620
40660620
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63938, 63937, 62598 |
| Productienummer | 082278 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,5 |
| Boutlengte [mm] | 61 |
| Herstelfase | 0,60 |
€ 284,96
€ 179,53
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Kolbenschmidt 800073010040
0,40
800073010040
| Cilinderboring [mm] | 82,4 |
| Componentennummer | 63567, 63565, 61640 |
| Herstelfase | 0,40 |
€ 58,93
€ 26,52
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Kolbenschmidt 800073010060
0,60
800073010060
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 63938, 63937, 62598 |
| Herstelfase | 0,60 |
€ 58,93
€ 26,52
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 196,06
€ 196,06
Tijdelijk uitverkocht
€ 196,06
€ 196,06
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 120020005828
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120020005828
| Gatdiameter [mm] | 82,80 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,80 |
€ 61,86
€ 26,60
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8901224000
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
8901224000
| Gatdiameter [mm] | 83,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 54,72
€ 21,34
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8901234000
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
8901234000
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 59,69
€ 23,28
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8901236000
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
8901236000
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
€ 59,69
€ 23,28
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8920980000
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
8920980000
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
€ 56,93
€ 17,09
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8920984000
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
8920984000
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 67,52
€ 26,33
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8920986000
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
8920986000
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
€ 67,52
€ 26,33
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120001001920
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
120001001920
| Gatdiameter [mm] | 83,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 60,88
€ 21,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120001002000
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
120001002000
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
€ 66,31
€ 23,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120001002020
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
120001002020
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 66,31
€ 23,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120001002023
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
120001002023
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
€ 66,31
€ 23,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120001002400
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
120001002400
| Gatdiameter [mm] | 93,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
€ 94,07
€ 32,92
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020005800
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120020005800
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
€ 75,07
€ 26,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020005820
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120020005820
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 75,07
€ 26,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020005823
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120020005823
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
€ 75,07
€ 26,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-145200-00
2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
08-145200-00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Standaardmaat |
€ 58,93
€ 58,93
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-145206-00
2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
08-145206-00
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 113,52
€ 59,04
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-146106-00
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
08-146106-00
| Cilinderboring [mm] | 82,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 131,07
€ 60,29
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-146108-00
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
08-146108-00
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
€ 131,07
€ 60,29
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken