×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 159 Zuiger
Zuigerveren Goetze Engine 08-124008-00
2.0mm 231 CR P GOE12, 2.0mm 026 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
08-124008-00
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P GOE12, 2.0mm 026 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
€ 60,97
€ 23,78
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-141207-00
2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST
08-141207-00
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 64,75
€ 26,55
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-146106-00
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
08-146106-00
| Cilinderboring [mm] | 82,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 131,07
€ 60,29
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-146108-00
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
08-146108-00
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
€ 131,07
€ 60,29
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Kolbenschmidt 41001600
41001600
| Lengte [mm] | 54,85 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 22 |
| Componentennummer | 64364, 62695, 62694 |
| Productienummer | 083108 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,85 |
| Komdiameter [mm] | 39 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,027 |
€ 236,66
€ 236,66
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken