Alfa Romeo 156 Zuiger
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 93,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
| Lengte [mm] | 72,50 |
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,50 |
| Boutlengte [mm] | 61 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
| Lengte [mm] | 72,50 |
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,50 |
| Komdiameter [mm] | 37,50 |
| Boutlengte [mm] | 61 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,50 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,50 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
2.5mm 001 CR P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.5mm 001 CR P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
- -17%
3.0mm 231 CR KV1, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 026 P KV1
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 1,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,5 |
| Gewicht [kg] | 0,056 |
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR KV1, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 026 P KV1 |
| Standaardmaat |
- -22%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -38%
2.0mm 231 CR P GOE12, 2.0mm 026 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P GOE12, 2.0mm 026 P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -61%
3.5mm 232 P GOE13, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001IW CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 3.5mm 232 P GOE13, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -48%
2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -54%
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -54%