Mercedes Wiellager
- 190
- 200
- 600
- 8
- A Klasse
-
Toon minder Toon meer
- A-Klasse
- B Klasse
- B-Klasse Sports Tourer
- C 123
- C Klasse
- C-Klasse
- C-Klasse All-Terrain
- CL
- CLA
- CLC
- CLK
- CLS
- Citan
- Cla Shooting Brake
- E Klasse
- E-Klasse
- E-Klasse All-Terrain
- G Klasse
- G-Klasse
- G-Klasse Cabrio
- GL
- GLA
- GLB
- GLC
- GLE
- GLK
- GLS
- Heckflosse
- L Serie
- MB
- ML
- Ponton
- R Klasse
- S 123
- S Klasse
- SE
- SEC
- SL
- SLC
- SLK
- SLS
- Sprinter
- V Klasse
- Vaneo
- Vario
- Viano
- Vito
Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
- -12%
- -52%
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte 1 [mm] | 39 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
- -36%
- -52%
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte 1 [mm] | 39 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
- -45%
- -33%
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aantal contacten | 48 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
- -47%
Vooras links, Vooras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aantal contacten | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
- -44%
- -56%
- -48%
- -39%
Achteras links, Achteras rechts
| Aantal contacten | 43 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
- -53%
- -52%
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
- -56%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Achteras rechts, Achteras links, Haakse kogellager
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Vooras, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Vooras rechts, Vooras links, Met ABS sensorring
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Steek wielbouten (mm) | 116 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Breedte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 148 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met schroeven, Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 23 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
32206A, Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| DIN / ISO | 32206A |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Breedte [mm] | 21 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
32210A, Achteras, Kegellager
| DIN / ISO | 32210A |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
32306A, Buiten, Kegellager
| DIN / ISO | 32306A |
| Inbouwplaats | Buiten |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 29 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Kegellager
| DIN / ISO | 33111 |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 220 980 00 16, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 220 980 00 16 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met zekerheidsring, Met schroeven
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring, Met schroeven |
| Breedte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.