×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Wielbouten
Terug naar Wielbouten
Modellen
- 1500/1600
- 166
- 181
- 411/412
- Amarok
-
Toon minder Toon meer
- Ariant
- Arteon
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Polo Playa
- Routan
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
×
Wielschroef Vaico V30-2005
Achteras, Vooras, Zink gelamelleerd
V30-2005
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
€ 3,53
€ 3,53
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188605
M12 x 1,50
188605
| Netlengte [mm] | 25 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188608
M14 x 1,50
188608
| Netlengte [mm] | 25 |
| Lengte 2 [mm] | 34,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320001
M14 x 1,5, 17 mm
6320001
| Alternatieve reparatieset | 6320002 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 41,14
€ 41,14
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320002
M14 x 1,5, 17 mm
6320002
| Alternatieve reparatieset | 6320001 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 51,20
€ 51,20
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320003
M14 x 1,5, 19 mm, zilver
6320003
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 34 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 98,36
€ 98,36
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Restagraf 221534
M12 x 1,50
221534
| Kophoogte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 23 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 7,04
€ 7,04
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Restagraf 221535
M14 x 1,50
221535
| Kophoogte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 25,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Lengte [mm] | 25,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 4,34
€ 4,34
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef AIC 75950
2e vooras, 1e achteras, Gegalvaniseerd, M14 x 1,5
75950
| Inbouwplaats | 2e vooras, 1e achteras |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 30 |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 66 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 8,71
€ 3,05
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken