×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Corsa Wielbouten
Wielbout/moer Vaico V25-0590
M12 x 1,5, Vooras, Achteras
V25-0590
| Dikte [mm] | 31 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 8 |
€ 9,98
€ 9,98
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-0593
M12 x 1,5, 1 470 843, Vooras, Achteras
V25-0593
| Dikte [mm] | 15 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 1 470 843 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-0974
M12 x 1,5, Conische zadel F, Vooras, Achteras
V25-0974
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
€ 7,82
€ 7,82
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-1007-16-AF
10,9, M12 x 1,5, voor gelakte aluminiumvelgen
V25-1007-16-AF
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal | 16 |
| Velgen | Voor gelakte aluminiumvelgen |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
€ 270,18
€ 270,18
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-1007-16-SF
M12 x 1,5, 10,9, voor staalvelgen
V25-1007-16-SF
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Aantal | 16 |
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
€ 113,67
€ 113,67
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-1007-20-AF
M12 x 1,5, 10,9
V25-1007-20-AF
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal | 20 |
| Velgen | Voor gelakte aluminiumvelgen |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
€ 386,45
€ 386,45
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-1007-20-SF
M12 x 1,5, 10,9, voor staalvelgen
V25-1007-20-SF
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Aantal | 20 |
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
€ 172,38
€ 172,38
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V25-1752
M 12 x 1,5, Buiten zeszijdig
V25-1752
| Binnendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 27,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 8 |
€ 6,70
€ 6,70
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V40-9706-16
10,9, M12 x 1,5, M12 x 1,5 mm
V40-9706-16
| Lengte [mm] | 47,5 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 63,67
€ 63,67
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S1-1-12-50-22-17
M12x1,5, Conische zadel F
S1-1-12-50-22-17
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Steellengte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro Spacer, Service parts |
€ 101,26
€ 53,68
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S1-1-12-50-24-17
M12x1,5, Conische zadel F
S1-1-12-50-24-17
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Steellengte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro Spacer, Service parts |
€ 83,19
€ 44,93
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S1-1-12-50-24-17-1
M12x1,5, Conische zadel F
S1-1-12-50-24-17-1
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Steellengte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro Spacer, Service parts |
€ 77,14
€ 41,66
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S2-1-12-50-15-19-O
Conische zadel F, M12x1,5
S2-1-12-50-15-19-O
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro Spacer, Service parts |
€ 148,29
€ 80,08
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S2-1-12-50-30-19-S
Conische zadel F, M12x1,5
S2-1-12-50-30-19-S
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro Spacer, Service parts |
€ 185,21
€ 98,17
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer BSG BSG 30-230-001
M12 x 1,5, BSG 30-230-001
BSG 30-230-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Componentennummer | BSG 30-230-001 |
| Boutkopdiameter [mm] | 19 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 42 |
| Diameter gekartelde kop [mm] | 13 |
€ 0,27
€ 0,27
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer BSG BSG 65-230-001
Achteras, Vooras, M12 x 1,5
BSG 65-230-001
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 65-230-001 |
€ 1,32
€ 1,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188604
M12 x 1,50
188604
| Netlengte [mm] | 30 |
| Lengte 2 [mm] | 40,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320006
10,9, M12 x 1,5, 17 mm
6320006
| Alternatieve reparatieset | 6320007 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 45,94
€ 45,94
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320007
10,9, M12 x 1,5, 17 mm
6320007
| Alternatieve reparatieset | 6320006 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 62,81
€ 62,81
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Restagraf 221530
M12 x 1,50
221530
| Kophoogte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 22 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Lengte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 5,09
€ 5,09
Tijdelijk uitverkocht
Wielmoer Restagraf 221533
M14 x 1,50
221533
| Lengte [mm] | 28 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 7,38
€ 7,38
Tijdelijk uitverkocht
Wielmoer Restagraf 221538
M12 x 1,50
221538
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 8,60
€ 8,60
Tijdelijk uitverkocht
Wielmoer Restagraf 221540
M12 x 1,50
221540
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 5,09
€ 5,09
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Quick Brake 0175
M12x1,5, Met buitendraad
0175
| Lengte [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Draadtype | Met buitendraad |
€ 3,02
€ 1,15
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken