×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Wielbouten
Terug naar Wielbouten
Modellen
- 1100-1900
- 124
- 125
- 126
- 127
-
Toon minder Toon meer
- 127 Panorama
- 128
- 130
- 131
- 132
- 1400
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 1500-2300
- 1900
- 238/241/242
- 500
- 500 B Giardiniera
- 500 C Giardiniera
- 500X
- 600
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Balilla 508 S
- Balilla 508 Saloon
- Balilla 508 Spider
- Balilla 508 Tourer
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Dino
- Doblo
- Doblo Mpv
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Jagst
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
×
Wielbout/moer Eibach S2-1-12-50-17-19-O
Conische zadel F, M12x1,5
S2-1-12-50-17-19-O
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Spacer |
€ 6,15
€ 2,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S2-1-12-50-32-19-G
Conische zadel F, M12x1,5
S2-1-12-50-32-19-G
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Spacer |
€ 97,65
€ 52,73
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S3-1-12-50-55-130
M12x1,5
S3-1-12-50-55-130
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Steellengte [mm] | 55 |
| Diameter gekartelde kop [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Spacer |
€ 220,84
€ 119,26
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Eibach S3-1-12-50-62-130
M12x1,5
S3-1-12-50-62-130
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Steellengte [mm] | 62 |
| Diameter gekartelde kop [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Spacer |
€ 220,84
€ 119,26
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Febi Bilstein 32439
Achteras, Vooras, M14 x 1,5
32439
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 57 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
€ 2,77
€ 2,52
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V22-0825-16
Set, M12x1,25
V22-0825-16
| Hoeveelheid | Set |
| Aantal schroeven | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Lengte [mm] | 50,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 16 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
€ 99,56
€ 99,56
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V22-0825-20
Set, M12x1,25
V22-0825-20
| Hoeveelheid | Set |
| Aantal schroeven | 20 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Lengte [mm] | 50,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 20 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
€ 99,22
€ 99,22
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V22-9717-20
10,9, M 12 x 1,25, M12x1,25
V22-9717-20
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 17, 28,3 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Vlakzadel |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
€ 119,40
€ 119,40
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V24-0495-16
M12 x 1,25, 8,8, M 12 x 1,25 mm
V24-0495-16
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 23,05 |
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 85,37
€ 85,37
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V24-0495-20
M12 x 1,25, 8,8, M 12 x 1,25 mm
V24-0495-20
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 23,05 |
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 82,50
€ 82,50
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V24-0509-16
8,8, M12 x 1,25, M12x1,25
V24-0509-16
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
€ 77,74
€ 77,74
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V24-0510
8,8, M12x1,25, Buiten zeszijdig
V24-0510
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
€ 7,89
€ 7,89
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V40-9706-16
10,9, M12 x 1,5, M12 x 1,5 mm
V40-9706-16
| Lengte [mm] | 47,5 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 63,67
€ 63,67
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V40-9706-20
10,9, M12 x 1,5, M12 x 1,5 mm
V40-9706-20
| Lengte [mm] | 47,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,3 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 70,33
€ 70,33
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Swag 62 93 2439
Achteras, Vooras, M14 x 1,5
62 93 2439
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 56,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
€ 2,77
€ 2,52
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Dt Spare Parts 12.67001
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
12.67001
| Nettogewicht [g] | 141 |
| Lengte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 10,26
€ 4,62
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320004
10,9, M12 x 1,25, 17 mm
6320004
| Alternatieve reparatieset | 6320005 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 41,89
€ 41,89
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320006
10,9, M12 x 1,5, 17 mm
6320006
| Alternatieve reparatieset | 6320007 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 45,94
€ 45,94
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320007
10,9, M12 x 1,5, 17 mm
6320007
| Alternatieve reparatieset | 6320006 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 62,81
€ 62,81
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Topran 724 362
M 16, Buiten zeszijdig, Conische zadel F
724 362
| Totale lengte [mm] | 64 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
€ 31,24
€ 10,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Maxgear 49-5113
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
49-5113
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
€ 8,19
€ 2,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer BSG BSG 65-230-001
Achteras, Vooras, M12 x 1,5
BSG 65-230-001
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 65-230-001 |
€ 1,32
€ 1,32
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer BSG BSG 70-230-001
Achteras, Vooras, 10,9, M16 x 1,5
BSG 70-230-001
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Buitendiameter [mm] | 32, 31 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 64 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 29 |
€ 2,13
€ 2,13
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188604
M12 x 1,50
188604
| Netlengte [mm] | 30 |
| Lengte 2 [mm] | 40,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188606
M12 x 1,25
188606
| Netlengte [mm] | 23 |
| Lengte 2 [mm] | 33,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188607
M12 x 1,25
188607
| Netlengte [mm] | 30 |
| Lengte 2 [mm] | 40,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188608
M14 x 1,50
188608
| Netlengte [mm] | 25 |
| Lengte 2 [mm] | 34,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Vaico V24-0512
10,9, M14X1,5
V24-0512
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M14X1,5 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 8,16
€ 3,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Vaico V24-0516
10,9, M16X1,5
V24-0516
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M16X1,5 |
| Lengte [mm] | 64 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
€ 8,60
€ 5,76
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Restagraf 221531
M14 x 1,50
221531
| Kophoogte [mm] | 17 |
| Netlengte [mm] | 27 |
| Lengte 2 [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 7,04
€ 7,04
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken