×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi Wielbouten
Terug naar Wielbouten
Wielbout/moer Eibach S4-7-14-50-37-19
M14x1,5, Kogelzadel A/G
S4-7-14-50-37-19
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Radius [mm] | 14 |
| Steellengte [mm] | 37 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro Spacer, Tornillo de rueda |
€ 199,47
€ 105,72
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V10-3211
8,8, M14x1,5, M 14 x 1,5 mm
V10-3211
| Spanningverdeling in 2 kanaal modus [mV] | 48 |
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
€ 2,38
€ 2,38
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V10-3211-16
8,8, M 14 x 1,5 mm, Buiten zeszijdig
V10-3211-16
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 16 |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
€ 62,58
€ 62,58
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V10-3211-20
8,8, M14x1,5, M 14 x 1,5 mm
V10-3211-20
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 20 |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
€ 73,75
€ 73,75
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V10-3212-16
8,8, M 12 x 1,5, M 12 x 1,5 mm
V10-3212-16
| Lengte [mm] | 45,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
€ 53,02
€ 53,02
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V10-3212-20
8,8, M 12 x 1,5, M 12 x 1,5 mm
V10-3212-20
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 45,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
€ 112,59
€ 112,59
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Vaico V30-2004
M12 x 1,5 mm, Kogelzadel A/G
V30-2004
| Spanningverdeling in 2 kanaal modus [mV] | 40 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 mm |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
€ 1,97
€ 1,97
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer BSG BSG 90-230-002
Achteras, Vooras, M12 x 1,5
BSG 90-230-002
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
| Componentennummer | BSG 90-230-002 |
€ 0,68
€ 0,68
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer BSG BSG 90-230-013
Achteras, Vooras, M14 x 1,5
BSG 90-230-013
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Componentennummer | BSG 90-230-013 |
€ 1,72
€ 1,72
Tijdelijk uitverkocht
Wielbout/moer Restagraf 188610
M14 x 1,50
188610
| Netlengte [mm] | 28 |
| Lengte 2 [mm] | 33,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
€ 51,44
€ 51,44
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320001
M14 x 1,5, 17 mm
6320001
| Alternatieve reparatieset | 6320002 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 41,14
€ 41,14
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Metzger 6320002
M14 x 1,5, 17 mm
6320002
| Alternatieve reparatieset | 6320001 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 51,20
€ 51,20
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Vaico V10-9868
10,9, M14X1,5, Buiten zeszijdig
V10-9868
| Kwaliteitsgraad | 10,9 |
| Buitendraad [mm] | M14X1,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 30 |
€ 8,45
€ 5,75
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Vaico V10-9871
8,8, M14X1,5, Buiten zeszijdig
V10-9871
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Buitendraad [mm] | M14X1,5 |
| Lengte [mm] | 51 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
€ 9,09
€ 3,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Vaico V30-2005
Achteras, Vooras, Zink gelamelleerd
V30-2005
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
€ 3,53
€ 3,53
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Restagraf 221534
M12 x 1,50
221534
| Kophoogte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 23 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 7,04
€ 7,04
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef Restagraf 221535
M14 x 1,50
221535
| Kophoogte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 25,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Lengte [mm] | 25,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 4,34
€ 4,34
Tijdelijk uitverkocht
Wielschroef AIC 75950
2e vooras, 1e achteras, Gegalvaniseerd, M14 x 1,5
75950
| Inbouwplaats | 2e vooras, 1e achteras |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 30 |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 66 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 8,71
€ 3,05
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken