×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Waterpomp
Terug naar Waterpomp
Modellen
- 411/412
- Amarok
- Arteon
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
-
Toon minder Toon meer
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Polo Playa
- Routan
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
×
Hulpwaterpomp Meat Doria 20026
20026
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2E0965559 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 900 |
€ 124,32
€ 124,32
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20026E
OE EQUIVALENT
20026E
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0392023004 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 900 |
€ 79,40
€ 79,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20030E
1K0965561, OE EQUIVALENT
20030E
| Voor OE nummer | 1K0965561 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 113,84
€ 113,84
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20037
Electrisch
20037
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078965561 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 72,18
€ 72,18
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20037E
Electrisch, 034965561C, OE EQUIVALENT
20037E
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 034965561C |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 83,56
€ 83,56
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20038
Electrisch, 3D0965561D
20038
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561D |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 72,18
€ 72,18
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20038E
Electrisch, 3D0965561A, OE EQUIVALENT
20038E
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 78,90
€ 78,90
Tijdelijk uitverkocht
€ 250,35
€ 250,35
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20055
Electrisch, 5Q0965561E
20055
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0965561E |
€ 90,64
€ 90,64
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20056E
Electrisch, OE EQUIVALENT
20056E
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 95810631300 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 101,52
€ 101,52
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20061
Electrisch, 1T0965561A
20061
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20065
Electrisch, 03L965561A
20065
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561A |
€ 126,31
€ 126,31
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20070
Electrisch, 5N0965561A
20070
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20074
Electrisch, 7L0965561D
20074
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 7L0965561D |
€ 72,18
€ 72,18
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20082
Electrisch, 1K0965561D
20082
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K0965561D |
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, motorkoeling Metzger 4007058
Mechanisch, met thermostaat, Met pakking
4007058
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 05E121605 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 540,93
€ 540,93
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, motorkoeling Metzger 4007060
Mechanisch, BEHR, Met behuizing, Met pijpsteunen
4007060
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
€ 370,67
€ 370,67
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, motorkoeling Metzger 4007063
Mechanisch, Met thermostaat, Met behuizing, IAM
4007063
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Met behuizing |
| Versie | IAM |
€ 170,22
€ 170,22
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp (koelwatercircuit) Vemo V10-16-0021
Electrisch
V10-16-0021
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 303,47
€ 215,46
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp (koelwatercircuit) Vemo V10-16-0053
Electrisch, Met houder
V10-16-0053
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 276,58
€ 276,58
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp (koelwatercircuit) Vemo V10-16-0058
Electrisch
V10-16-0058
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 197,74
€ 136,44
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, motorkoeling Vemo V10-16-0066
Electrisch, Met houder
V10-16-0066
| Aantal contacten | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 354,43
€ 251,64
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
€ 339,55
€ 339,55
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Nissens 831057
Electrisch, D-vorm, Kunststof, Male
831057
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatdiameter [mm] | 185 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 184 |
| Materiaal | Kunststof |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 12 |
€ 84,22
€ 74,95
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Nissens 831073
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
831073
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 16,32 |
€ 131,50
€ 72,32
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Nissens 832121
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
832121
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 16,8 |
€ 113,74
€ 75,07
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken