×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Waterpomp
Terug naar Waterpomp
Modellen
- 411/412
- Amarok
- Arteon
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
-
Toon minder Toon meer
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Polo Playa
- Routan
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
×
Hulpwaterpomp Hepu AP8201
Electrisch, 06H 965 561
AP8201
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 965 561 |
€ 348,82
€ 125,57
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8210
Electrisch, 1K0 965 561 L
AP8210
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
€ 345,36
€ 113,97
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8220
Electrisch, 3D0 965 561 D
AP8220
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0 965 561 D |
€ 229,52
€ 82,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8240
Electrisch, 7P0 965 567, met rubber manchet
AP8240
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7P0 965 567 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubber manchet |
€ 1.014,91
€ 324,78
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8244
Electrisch, MB 001 201 20 00, VW 251 965 561 B, FORD 1040347
AP8244
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | MB 001 201 20 00, VW 251 965 561 B, FORD 1040347 |
€ 215,21
€ 75,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, aandrijfaccu Hepu AP8282
Electrisch, 2Q0 965 567 A, Met houder
AP8282
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
€ 288,49
€ 121,17
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8293
Electrisch, 2N0 965 561
AP8293
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2N0 965 561 |
€ 544,55
€ 185,14
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8311
Electrisch, 5C0 122 063 E, Met slang, Met houder
AP8311
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5C0 122 063 E |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met slang, Met houder |
€ 404,43
€ 165,82
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Hepu AP8344
Electrisch, 5Q0 965 561 E, WEBASTO, 9031193B
AP8344
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 E |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9031193B, 9025973A |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, voor vlamstart-inrichting |
€ 444,95
€ 177,98
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, aandrijfaccu Hepu AP8359
Electrisch, 04L 965 567
AP8359
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 567 |
€ 494,78
€ 183,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8360
Electrisch, 04L 965 567 A
AP8360
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 567 A |
€ 547,25
€ 235,32
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8376
Electrisch, 6466KP
AP8376
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6466KP |
€ 486,19
€ 175,03
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, aandrijfaccu Hepu AP8392
Electrisch, 04L965567B
AP8392
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567B |
€ 875,06
€ 350,03
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8413
Electrisch, 3Q0 121 599 D
AP8413
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3Q0 121 599 D |
€ 1.069,72
€ 406,50
- -62%
Tijdelijk uitverkocht