Volkswagen T-Roc Waterpomp
Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
- -64%
Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
- -66%
Niet voor schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
- -63%
Thermostaat in waterpomp
| Gewicht [kg] | 1,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Thermostaat in waterpomp |
- -63%
Schakelbare waterpomp, Zonder ingebouwde uitschakelcontact, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp, Zonder ingebouwde uitschakelcontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende informatie | Aquamax |
- -23%
Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
- -65%
Zonder deksel, Met pakkingen
| Gewicht [kg] | 1,05 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Zonder deksel, Met pakkingen
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -21%
Zonder deksel, Met pakkingen
| Gewicht [kg] | 1,72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 43 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -21%
Zonder deksel, Met pakkingen
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -19%
5.5335A2, 5Q0965567, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5335A2 |
| Voor OE nummer | 5Q0965567 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, 5Q0 121 599 AA, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 599 AA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Met thermostaat, Met behuizing, Met pakking
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, Met pakking, met magneetklep
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met magneetklep |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Mechanisch, met thermostaat, Met thermostaat
| Alternatieve reparatieset | 4007039 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aantal tanden | 29 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
093AL, Electrisch, Met houder
| Alternatieve reparatieset | 2221015 |
| Beugeluitvoerings-ID | 093AL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Electrisch, voor voeruigen met standkachel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Electrisch, 5G0965561, 5G0965567
| OEM-nummer controleren | |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 65065006006, 5G0965561, 5G0965567, 2Q0965567A |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
Electrisch, 2Q0 965 567 A, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -58%
Electrisch, 5Q0 965 561 E, WEBASTO, 9031193B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 E |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9031193B, 9025973A |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, voor vlamstart-inrichting |
- -60%
Mechanisch, Met afdichtring, Met pakkingen, Metaal
| Breedte [mm] | 172,0 |
| Hoogte [mm] | 109,34 |
| Lengte [mm] | 140,8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -38%
Met thermostaat, 04E 121 600 CS, Met behuizing, Kunststof
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Voor OE nummer | 04E 121 600 CS |
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -53%