Volkswagen Sharan Waterpomp
1K0 965 561 J
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 J |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5N0 965 561 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5N0 965 561 A |
| Let op de serviceinformatie |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 7N0 965 561 B, Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7N0 965 561 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5Q0 121 599 AK, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 599 AK |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal | Kunststof |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2Q0 965 567 A SK, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A SK |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal | Kunststof |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met schroeven, Met pakking, Metaal, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal tanden | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voor schakelbare waterpomp, Zonder riemschijf, Met pakking, zonder magneetklep
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, zonder magneetklep |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal groeven | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 23 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 19 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 19 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 23 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aantal draadboringen | 3 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aantal draadboringen | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Electrisch |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met thermostaat, Metaalbehuizing, Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schakelbare waterpomp, Met pakking, Zonder ingebouwde regelaar, voor tandriemaandrijving
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder ingebouwde regelaar |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Met verbindingsstuk
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 1K0965561J, Met verbindingsstuk
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K0965561J |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 251965561B
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 251965561B |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 5N0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Met bevestigingsmatriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -40%
Electrisch, 04L965567A, Met bevestigingsmatriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04L965567A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.