Volkswagen Jetta Waterpomp
Electrisch, 7E0 965 561 F
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7E0 965 561 F |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 F, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 F |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7N0 965 561 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7N0 965 561 B |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, WEBASTO, 9021575A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9021575A |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 06H 121 601 M
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 121 601 M |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5G0 965 567, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5G0 965 567 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 6R0 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6R0 965 561 A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met behuizing, tweedelige behuizing, met afdichtringen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Behuizing | Met behuizing, tweedelige behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Incl schroefset, incl. Magnetische koppeling, Mechanisch
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Incl. Magnetische koppeling |
| Werkwijze | Mechanisch |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, eendelige behuizing, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Behuizing | Eendelige behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Voor artikelnummer | P516 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 60 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K0 965 561 G
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 G |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met schroeven, Met pakking, Metaal, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal tanden | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voor schakelbare waterpomp, Zonder riemschijf, Met pakking, zonder magneetklep
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, zonder magneetklep |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met thermostaat, 04E 121 600 CR, Met behuizing, met afdichtringen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Voor OE nummer | 04E 121 600 CR |
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 26 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 30 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 23 |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 23 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 29 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K0 965 561 J
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 J |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5N0 965 561 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5N0 965 561 A |
| Let op de serviceinformatie |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.