×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Jetta Waterpomp
Hulpwaterpomp Meat Doria 20017
251965561B
20017
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 251965561B |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20022
06H121601M
20022
| Voor OE nummer | 06H121601M |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aantal [l/h] | 500 |
€ 90,22
€ 90,22
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20022E
06H121601N, OE EQUIVALENT
20022E
| Voor OE nummer | 06H121601N |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 91,31
€ 91,31
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20030E
1K0965561, OE EQUIVALENT
20030E
| Voor OE nummer | 1K0965561 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 113,84
€ 113,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 250,35
€ 250,35
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20053
Electrisch, 6R0965561A
20053
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6R0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20061
Electrisch, 1T0965561A
20061
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20070
Electrisch, 5N0965561A
20070
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20274
Electrisch, 04E121600CR
20274
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CR |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 15 000P
Mechanisch
CP 15 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,11
€ 49,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 19 000P
Mechanisch
CP 19 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Nettogewicht [g] | 1113 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,90
€ 49,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 205 000P
Mechanisch
CP 205 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 191,71
€ 74,77
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 205 000S
Mechanisch
CP 205 000S
| Nettogewicht [g] | 708 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 151,69
€ 53,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 358 000P
Mechanisch
CP 358 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 163,69
€ 58,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 440 000P
Mechanisch, Met pakking
CP 440 000P
| Nettogewicht [g] | 777 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,10 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,90 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 238,38
€ 85,81
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 6 000S
Mechanisch
CP 6 000S
| Nettogewicht [g] | 765 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 154,13
€ 53,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 66 000P
Mechanisch
CP 66 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Nettogewicht [g] | 1247 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 143,55
€ 50,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 66 000S
Mechanisch
CP 66 000S
| Verpakkingslengte [cm] | 16,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Nettogewicht [g] | 1186 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 133,81
€ 46,84
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606024
Mechanisch, 03C121008JX
3606024
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 03C121008JX |
€ 63,49
€ 63,49
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606055
Mechanisch, 03C121008HX
3606055
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 03C121008HX |
€ 77,65
€ 77,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 90,17
€ 90,17
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606097
Mechanisch, 03L121011G
3606097
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 03L121011G |
€ 88,67
€ 88,67
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606098
Mechanisch, 03L121011HX
3606098
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 03L121011HX |
€ 88,41
€ 88,41
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606102
Mechanisch, 03F121004E
3606102
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 03F121004E |
€ 174,58
€ 174,58
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606105
Mechanisch, Part of 06J121026R
3606105
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | Part of 06J121026R |
€ 110,09
€ 110,09
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606124
Mechanisch, 06L121012H
3606124
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 06L121012H |
€ 105,57
€ 105,57
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606125
Mechanisch, 04E121600CS
3606125
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CS |
€ 109,08
€ 109,08
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606127
Mechanisch, Met magneetkoppeling, 03C121004J
3606127
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Voor OE nummer | 03C121004J |
€ 353,42
€ 353,42
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken