×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Jetta Waterpomp
Waterpomp Hepu P685AL
Mechanisch, zonder gat voor sensor, Thermostaat in waterpomp, met thermostaat
P685AL
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gat voor sensor, Thermostaat in waterpomp, met thermostaat |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
€ 594,38
€ 213,98
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20012E
OE EQUIVALENT
20012E
| Voor OE nummer | 441450162 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 164,72
€ 164,72
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20017
251965561B
20017
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 251965561B |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20022
06H121601M
20022
| Voor OE nummer | 06H121601M |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aantal [l/h] | 500 |
€ 90,22
€ 90,22
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20022E
06H121601N, OE EQUIVALENT
20022E
| Voor OE nummer | 06H121601N |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 91,31
€ 91,31
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20030E
1K0965561, OE EQUIVALENT
20030E
| Voor OE nummer | 1K0965561 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 113,84
€ 113,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 250,35
€ 250,35
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20053
Electrisch, 6R0965561A
20053
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6R0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20061
Electrisch, 1T0965561A
20061
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20070
Electrisch, 5N0965561A
20070
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Vaico V46-50004
Mechanisch, Met afdichtring, Met pakkingen, Metaal
V46-50004
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
€ 55,32
€ 42,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20274
Electrisch, 04E121600CR
20274
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CR |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 15 000P
Mechanisch
CP 15 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,11
€ 49,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 19 000P
Mechanisch
CP 19 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Nettogewicht [g] | 1113 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,90
€ 49,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 205 000P
Mechanisch
CP 205 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 191,71
€ 74,77
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 205 000S
Mechanisch
CP 205 000S
| Nettogewicht [g] | 708 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 151,69
€ 53,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 358 000P
Mechanisch
CP 358 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 163,69
€ 58,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 440 000P
Mechanisch, Met pakking
CP 440 000P
| Nettogewicht [g] | 777 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,10 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,90 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 238,38
€ 85,81
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 6 000S
Mechanisch
CP 6 000S
| Nettogewicht [g] | 765 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 154,13
€ 53,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 66 000P
Mechanisch
CP 66 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Nettogewicht [g] | 1247 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 143,55
€ 50,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 66 000S
Mechanisch
CP 66 000S
| Verpakkingslengte [cm] | 16,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Nettogewicht [g] | 1186 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 133,81
€ 46,84
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Graf PA1084
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
PA1084
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 47,4 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
€ 134,31
€ 107,45
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Graf PA1090
Mechanisch, Met afdichtring, voor tandriemaandrijving, Kunststof
PA1090
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 56,23 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 63,4 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
€ 54,68
€ 40,46
- -26%
Tijdelijk uitverkocht