×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Golf Waterpomp
Watercirculatiepomp Meat Doria 20037
Electrisch
20037
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078965561 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 72,18
€ 72,18
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20037E
Electrisch, 034965561C, OE EQUIVALENT
20037E
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 034965561C |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 83,56
€ 83,56
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20038
Electrisch, 3D0965561D
20038
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561D |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 72,18
€ 72,18
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20038E
Electrisch, 3D0965561A, OE EQUIVALENT
20038E
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
€ 78,90
€ 78,90
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20055
Electrisch, 5Q0965561E
20055
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0965561E |
€ 90,64
€ 90,64
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20070
Electrisch, 5N0965561A
20070
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20082
Electrisch, 1K0965561D
20082
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K0965561D |
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Vaico V46-50004
Mechanisch, Met afdichtring, Met pakkingen, Metaal
V46-50004
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
€ 55,32
€ 42,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20274
Electrisch, 04E121600CR
20274
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CR |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20277
Electrisch, 04L965567A
20277
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567A |
€ 199,15
€ 199,15
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 14 000P
Mechanisch
CP 14 000P
| Nettogewicht [g] | 712 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,90
€ 49,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 15 000P
Mechanisch
CP 15 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,11
€ 49,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 15 000S
Mechanisch
CP 15 000S
| Nettogewicht [g] | 822 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 131,32
€ 45,97
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 178 000P
Mechanisch
CP 178 000P
| Nettogewicht [g] | 733 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 191,71
€ 67,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 19 000P
Mechanisch
CP 19 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Nettogewicht [g] | 1113 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,90
€ 49,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 19 000S
Mechanisch
CP 19 000S
| Verpakkingslengte [cm] | 16,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Nettogewicht [g] | 1122 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 133,81
€ 46,84
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 205 000P
Mechanisch
CP 205 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 191,71
€ 74,77
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 205 000S
Mechanisch
CP 205 000S
| Nettogewicht [g] | 708 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 151,69
€ 53,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 23 000P
Mechanisch
CP 23 000P
| Nettogewicht [g] | 857 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 147,64
€ 51,68
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 23 000S
Mechanisch
CP 23 000S
| Nettogewicht [g] | 853 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 146,00
€ 51,10
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 25 000P
Mechanisch
CP 25 000P
| Nettogewicht [g] | 793 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 143,55
€ 55,99
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 358 000P
Mechanisch
CP 358 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 163,69
€ 58,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 440 000P
Mechanisch, Met pakking
CP 440 000P
| Nettogewicht [g] | 777 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,10 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,90 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 238,38
€ 85,81
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 570 000S
Mechanisch
CP 570 000S
| Nettogewicht [g] | 456 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 199,67
€ 69,89
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 58 000S
Mechanisch
CP 58 000S
| Nettogewicht [g] | 772 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 130,57
€ 45,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 6 000S
Mechanisch
CP 6 000S
| Nettogewicht [g] | 765 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 154,13
€ 53,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 66 000P
Mechanisch
CP 66 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Nettogewicht [g] | 1247 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 143,55
€ 50,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 66 000S
Mechanisch
CP 66 000S
| Verpakkingslengte [cm] | 16,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Nettogewicht [g] | 1186 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 133,81
€ 46,84
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 7 000P
Mechanisch
CP 7 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 139,51
€ 48,84
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 7 000S
Mechanisch
CP 7 000S
| Nettogewicht [g] | 884 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 125,68
€ 43,98
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 83 000P
Mechanisch
CP 83 000P
| Nettogewicht [g] | 794 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 186,94
€ 65,44
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken