Volkswagen Caddy California Camper Waterpomp
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 950 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met thermostaat, Met behuizing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Met behuizing |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp, met magneetklep, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met magneetklep |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, Metaal, Rubber
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Schakelbare waterpomp, Met afdichtring, Kunststof
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp, Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 9 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 64,7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met schroeven, Met riemen, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met riemen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, Metaal, Rubber
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met verbindingsstuk, Vlak, Male
| Aantal nokken | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
- -6%
Electrisch, Met verbindingsstuk, Vlak, Male
| Aantal nokken | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
Met houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 950 |
Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
- -64%
093AL, Electrisch, Met houder
| Alternatieve reparatieset | 2221015 |
| Beugeluitvoerings-ID | 093AL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Electrisch, 2Q0 965 567 A, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -58%
Electrisch, 5Q0 965 561 E, WEBASTO, 9031193B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 E |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9031193B, 9025973A |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, voor vlamstart-inrichting |
- -60%
Electrisch, 04L 965 567 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 567 A |
- -57%
Electrisch, 6466KP
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6466KP |
- -64%
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
- -60%
Electrisch, Vlak, Male
| Aantal nokken | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
- -57%
Schakelbare waterpomp, Zonder elektro motor
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -65%
Dubbelmassavliegwiel zonder nokkenschijf, Met elektromotor
| Gewicht [kg] | 2,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Dubbelmassavliegwiel zonder nokkenschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -65%
Mechanisch, Met pakking, Zonder ingebouwde regelaar
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
- -65%
Electrisch, 04L965567A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567A |
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, 04L121011N
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Voor OE nummer | 04L121011N |