×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Arteon Shooting Brake Waterpomp
€ 1.250,32
€ 487,62
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 700,36
€ 280,14
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Vaico V10-50094
Mechanisch, Met bevestigingsmatriaal, Met afdichtring, Met pakking
V10-50094
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met afdichtring |
| Aantal tanden | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
€ 114,33
€ 80,03
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, aandrijfaccu Hepu AP8282
Electrisch, 2Q0 965 567 A, Met houder
AP8282
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
€ 288,49
€ 121,17
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Hepu AP8344
Electrisch, 5Q0 965 561 E, WEBASTO, 9031193B
AP8344
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 E |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9031193B, 9025973A |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, voor vlamstart-inrichting |
€ 444,95
€ 177,98
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8360
Electrisch, 04L 965 567 A
AP8360
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 567 A |
€ 547,25
€ 235,32
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp, aandrijfaccu Hepu AP8392
Electrisch, 04L965567B
AP8392
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567B |
€ 875,06
€ 350,03
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Vaico V25-50008
Mechanisch, Met afdichtring, Met pakkingen, Metaal
V25-50008
| Breedte [mm] | 172,0 |
| Hoogte [mm] | 109,34 |
| Lengte [mm] | 140,8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
€ 80,01
€ 49,60
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Febi Bilstein 174434
Electrisch
174434
| Gewicht [kg] | 0,022 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 252,72
€ 252,72
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Metzger 4007031
Mechanisch, met thermostaat, Met thermostaat
4007031
| Alternatieve reparatieset | 4007039 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aantal tanden | 29 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 691,26
€ 691,26
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Metzger 2221036
093AL, Electrisch, Met houder
2221036
| Alternatieve reparatieset | 2221015 |
| Beugeluitvoerings-ID | 093AL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 460,50
€ 460,50
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Metzger 2221053
Electrisch
2221053
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 250,37
€ 250,37
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Metzger 2221063
Electrisch
2221063
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 392,22
€ 392,22
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Metzger 2221086
Electrisch, voor voeruigen met standkachel
2221086
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 146,31
€ 146,31
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Metzger 2221094
Electrisch, 5G0965561, 5G0965567
2221094
| OEM-nummer controleren | |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 65065006006, 5G0965561, 5G0965567, 2Q0965567A |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
€ 164,83
€ 164,83
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Metzger 2221105
Electrisch
2221105
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
€ 177,14
€ 177,14
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Metzger 2221186
Electrisch, 5Q0965567B, BUEHLER
2221186
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0965567B |
| Voor fabrikant | BUEHLER |
€ 248,88
€ 248,88
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Hepu AP8237S
Electrisch, 5Q0 965 561 B, Met bevestigingsbeugel
AP8237S
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 B |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
€ 681,92
€ 197,76
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp (koelwatercircuit) Vemo V10-16-0053
Electrisch, Met houder
V10-16-0053
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 276,58
€ 276,58
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp (koelwatercircuit) Maxgear 18-0878
Electrisch, 04L965567A, Met bevestigingsmatriaal
18-0878
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04L965567A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
€ 278,12
€ 97,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp (koelwatercircuit) INA 539 0013 10
Met houder
539 0013 10
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 269,94
€ 134,98
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 209,74
€ 209,74
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken