Volkswagen Amarok Waterpomp
Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving, Sealed with SiC/SiC
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving, Metaal
| Aantal tanden | 19 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Chemische eigenschappen | Bestand tegen hoge temperaturen |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 29 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 100 919 0032 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Chemische eigenschappen | Bestand tegen hoge temperaturen |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, 999 990 0002
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemen, Met thermostaat, Aluminiumbehuizing, Met pakking
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met riemen, Met thermostaat |
| Aantal tanden | 29 |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 100 919 0032 |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 5G0 965 567, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5G0 965 567 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 B, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 03L 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L 965 561 A |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 955 106 561 10, 7L0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 955 106 561 10, 7L0 965 561 L |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 7P0 965 561 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7P0 965 561 B |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 7P0 965 561 C, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7P0 965 561 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 29 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 A |
| Let op de serviceinformatie |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 B |
| Let op de serviceinformatie |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 19 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met thermostaat, Metaalbehuizing, Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Met verbindingsstuk
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, met montagemateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 059121012B, ,, Met bevestigingsmatriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 059121012B |
| Voor fabrikant | , |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
7H0 965 561
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7H0 965 561 |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
7H0 965 561
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7H0 965 561 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ingebouwde uitschakelcontact, Met sensor, met magneetklep, Metaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde uitschakelcontact, Met sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met magneetklep |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminiumbehuizing, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 29 |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder thermostaat, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal tanden | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 63,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met riemschijf, Met behuizing, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.