×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Waterpomp
€ 416,14
€ 170,62
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Saleri PE1663
Electrisch, Met houder
PE1663
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 475,87
€ 195,10
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Saleri PE1669
Electrisch, 1K0 965 561 G, Met houder
PE1669
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 G |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 325,59
€ 133,49
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Saleri PE1670
Electrisch, Met houder
PE1670
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 297,62
€ 122,03
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 509,31
€ 208,82
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Saleri PE1699
Electrisch, Met houder
PE1699
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 317,95
€ 130,37
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 240,40
€ 98,57
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 244,21
€ 100,13
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Saleri PE1812
Electrisch, 04L 965 567
PE1812
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 567 |
€ 411,61
€ 230,50
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Saleri PE1820
Electrisch, voor vlamstart-inrichting
PE1820
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor vlamstart-inrichting |
€ 255,47
€ 104,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20012E
OE EQUIVALENT
20012E
| Voor OE nummer | 441450162 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 164,72
€ 164,72
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20023
Electrisch, 5Q0965567J
20023
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q0965567J |
€ 155,76
€ 155,76
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,52
€ 72,52
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20030E
1K0965561, OE EQUIVALENT
20030E
| Voor OE nummer | 1K0965561 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 113,84
€ 113,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 250,35
€ 250,35
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20055
Electrisch, 5Q0965561E
20055
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0965561E |
€ 90,64
€ 90,64
Tijdelijk uitverkocht
Watercirculatiepomp Meat Doria 20061
Electrisch, 1T0965561A
20061
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20070
Electrisch, 5N0965561A
20070
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |
€ 79,76
€ 79,76
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Meat Doria 20252
1EA965567, Electrisch
20252
| Voor OE nummer | 1EA965567 |
| Werkwijze | Electrisch |
€ 176,01
€ 176,01
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20274
Electrisch, 04E121600CR
20274
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CR |
€ 108,27
€ 108,27
Tijdelijk uitverkocht
Hulpwaterpomp Meat Doria 20277
Electrisch, 04L965567A
20277
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567A |
€ 199,15
€ 199,15
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Vaico V30-50054
Mechanisch, Met afdichtring, Met pakkingen, Metaal
V30-50054
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
€ 134,18
€ 96,61
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 107 000S
Mechanisch
CP 107 000S
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nettogewicht [g] | 1583 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,60 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 236,07
€ 84,99
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 121 000S
Mechanisch
CP 121 000S
| Nettogewicht [g] | 759 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 146,00
€ 51,10
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Mahle Original CP 14 000P
Mechanisch
CP 14 000P
| Nettogewicht [g] | 712 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
€ 141,90
€ 49,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken