Skoda Waterpomp
Mechanisch, Zonder motortemperatuursensor, Thermostaat in waterpomp, Met deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder motortemperatuursensor, Thermostaat in waterpomp, Met deksel |
| Behuizing | Behuizing met aluminium deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,2 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 64 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met magneetkoppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Schoepenraddiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, met thermostaat, Thermostaat in waterpomp
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp, met thermostaat, Thermostaat in waterpomp, Met deksel |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, niet voor schakelbare waterpomp, Met deksel, Met aansluitstuk
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp, Met deksel, Met aansluitstuk, Thermostaat in waterpomp |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -32%
Mechanisch, niet voor schakelbare waterpomp, Met deksel, Zonder aansluitstuk
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp, Met deksel, Zonder aansluitstuk, Thermostaat in waterpomp |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
- -45%
Mechanisch, Schakelbare waterpomp
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder onderdrukaansluiting, Mechanisch
| Vacuumgestuurd | Zonder onderdrukaansluiting |
| Werkwijze | Mechanisch |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, niet voor schakelbare waterpomp, Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, Met behuizing, Met elektromotor
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 04L 965 567 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 567 A |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 B, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N0122093, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5N0122093 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0965561L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0965561L |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 8K0819147A, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 8K0819147A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 6R0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6R0965561A |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5Q0965567
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q0965567 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5Q0121599AA
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q0121599AA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1EA965567D, Electrisch
| Voor OE nummer | 1EA965567D |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1EA965567C, Electrisch
| Voor OE nummer | 1EA965567C |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 04E121600CB
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CB |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, niet voor schakelbare waterpomp, Part of 04L121011N
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Voor OE nummer | Part of 04L121011N |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.