Skoda Yeti Waterpomp
093AL, Electrisch, Met houder
| Alternatieve reparatieset | 2221015 |
| Beugeluitvoerings-ID | 093AL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Electrisch, PIERBURG
| Alternatieve reparatieset | 2221108, 2221009 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | PIERBURG |
| Niet voor fabrikant | BUEHLER |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Electrisch, 5N0 965 561 A, BUEHLER, 5N0 965 561
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0 965 561 A |
| Voor fabrikant | BUEHLER |
| Niet voor OE nummer | 5N0 965 561 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Electrisch, Zonder adapter
| Alternatieve reparatieset | 2221025 |
| Passende adapter | 2324069 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder adapter |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Electrisch, 5G0965561, 5G0965567
| OEM-nummer controleren | |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 65065006006, 5G0965561, 5G0965567, 2Q0965567A |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
Mechanisch, Zonder sensor, Met thermostaat, INZI
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met thermostaat |
| Voor fabrikant | INZI |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905513, 0905022 |
Met thermostaat, Met behuizing, Met pakking
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, Met pakking, met magneetklep
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met magneetklep |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Mechanisch, met thermostaat, Thermostaat in waterpomp, 04E 121 600 CT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Thermostaat in waterpomp |
| Voor OE nummer | 04E 121 600 CT |
| Aantal tanden | 29 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing, Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Electrisch, met rubberlager
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
- -84%
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -86%
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -86%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -73%
Mechanisch, Zonder motortemperatuursensor, Thermostaat in waterpomp, Met deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder motortemperatuursensor, Thermostaat in waterpomp, Met deksel |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -59%
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
- -59%
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -59%
- -59%
- -59%
Electrisch, 5Q0965567J
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q0965567J |
1K0965561, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 1K0965561 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
Electrisch, 5N0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5N0965561A |