Audi A2 Versnellingsbakolie
15W-40, API SN Plus, API SN, API SM
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C917-A, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726
| Specificatie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940764, GM 1940004, GM 19259104, BMW MTF LT-3 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105, VW G 052 512, VW G 052 726, MB 235.73, VW G 052 171, VW G 055 512 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512
| Specificatie | VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C200-D2, VW G 052 512, VW G 052 178, MB 235.73, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 17,86 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Scania STO 1:0, MB 235.8, MAN 3343 TYPE S, MAN 341 TYPE E3
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | MT-1, GL-4/5 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4+, VW 501 50, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-4+ |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 50 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4+, VW 501 50, 75W-90, Vat
| Specificatie | API Other GL-4+ |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 50 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Nieuwe uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW G 055 512 A2, VW G 052 182, Skoda VW TL 052 182, Seat VW TL 052 182
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 055 512 A2, VW G 052 182, Skoda VW TL 052 182, Seat VW TL 052 182, Peugeot PSA 9734.s2, Nissan M2C936A, Mitsubishi SST, MB 239.22, MB 239.21, MB 236.24, Getrag OIL0017, Getrag DCTF-RFL-3, Ford XT-11-QDC, Ford WSS-M2C936-AA, Ford WSS-M2C218-A1, Ford M2C936A, Citroen PSA 9734.s2, BMW PN 83 22 2446673, BMW PN 83 22 2433157, BMW PN 83 22 2148579, BMW PN 83 22 2148578, BMW PN 83 22 2147477, BMW PN 83 22 0440214, Audi VW TL 052 512, Audi VW TL 052 182 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
VW G 055 512 A2, VW G 052 182, Skoda VW TL 052 182, Seat VW TL 052 182
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 055 512 A2, VW G 052 182, Skoda VW TL 052 182, Seat VW TL 052 182, Peugeot PSA 9734.s2, Nissan M2C936A, Mitsubishi SST, MB 239.22, MB 239.21, MB 236.24, Getrag OIL0017, Getrag DCTF-RFL-3, Ford XT-11-QDC, Ford WSS-M2C936-AA, Ford WSS-M2C218-A1, Ford M2C936A, Citroen PSA 9734.s2, BMW PN 83 22 2446673, BMW PN 83 22 2433157, BMW PN 83 22 2148579, BMW PN 83 22 2148578, BMW PN 83 22 2147477, BMW PN 83 22 0440214, Audi VW TL 052 512, Audi VW TL 052 182 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II