Mazda Cx-5 Veren
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, KF57-28-011C
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | KF57-28-011C |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 14,2 |
| Gewicht [kg] | 3006 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 409 |
| Buitendiameter [mm] | 160,9 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -56%
Achteras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 3,00 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 366 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Draaddiameter [mm] | 14,00 |
Achteras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 370 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Draaddiameter [mm] | 13,75 |
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,85 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 398 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Draaddiameter [mm] | 14,00 |
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 395 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Draaddiameter [mm] | 13,50 |
Achteras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 367 |
| Buitendiameter [mm] | 134 |
| Draaddiameter [mm] | 14,25 |
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,70 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 390 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Draaddiameter [mm] | 13,75 |
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 412 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Draaddiameter [mm] | 13,75 |
Achteras, KF72-28-011C, KF72-28-011B, KF72-28-011A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | KF72-28-011C, KF72-28-011B, KF72-28-011A |
- -39%
Achteras, KB8B-28-011
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | KB8B-28-011 |
- -39%
Achteras, KF57-28-011C
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | KF57-28-011C |
- -39%
Achteras, KF61-28-011C, KF61-28-011A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | KF61-28-011C, KF61-28-011A |
- -39%
Vooras, KB8T-34-011B, KB8T-34-011A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | KB8T-34-011B, KB8T-34-011A |
- -39%
Vooras, KB7W-34-011B, KB7W-34-011A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | KB7W-34-011B, KB7W-34-011A |
- -39%
Vooras, KB8C-34-011B, KB8C-34-011A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | KB8C-34-011B, KB8C-34-011A |
- -39%
Vooras, KB8M-34-011A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | KB8M-34-011A |
- -39%
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 395 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Draaddiameter [mm] | 13,5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -68%
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,85 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 398 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Draaddiameter [mm] | 14 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -65%
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,70 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 390 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Draaddiameter [mm] | 13,8 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -69%
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 412 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Draaddiameter [mm] | 13,8 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -69%