Vemo auto-onderdelen
Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Met pakking, Zonder AGR koeler, Euro 4 (D4)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder AGR koeler |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| TecDoc-motornummer | 18520 |
| Ventieltype | Magneetklep |
300 x 158 x 80 [mm]
| Afmeetingen radiateur | 300 x 158 x 80 [mm] |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
Met pakking, Euro 4 (D4), Electrisch, Magneetklep
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| TecDoc-motornummer | 18520 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -6%
B03, Met laadniveau weergave
| Poolvolgorde | 0 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Gewicht [kg] | 17,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Uitstroombeveiligd, Pluspool rechts, Onderhoudsvrij |
SANDEN, PAG 46, SD6C12
| Gewicht [kg] | 6,1 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6C12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 141 |
| Aantal contacten | 2 |
9HZ (DV6TED4), NO, Draairichting met de klok mee, R 55
| Aantal gaten | 3 |
| Motorcode | 9HZ (DV6TED4) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Nieuw onderdeel | |
| Positie / graad | R 55 |
NO, Draairichting met de klok mee, L 37
| Aantal gaten | 4 |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Nieuw onderdeel | |
| Positie / graad | L 37 |
DV6TED4, 12 41 7 812 070, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Aantal boringen | 4 |
| Motorcode | DV6TED4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 12 41 7 812 070 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Nieuw onderdeel |
- -45%
Diesel, Luchtfilter
| TecDoc-motornummer | 18520 |
| Aantal | 1 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
M8 x 1,0
| Hoogte [mm] | 119 |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| TecDoc-motornummer | 18520 |
M 8 x 1
| Buitendraad [mm] | M 8 x 1 |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18,4 |
Rechts voor, chroom, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, chroom, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
558 x 361 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 558 x 361 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
420 x 374 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 420 x 374 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netdiepte [mm] | 28 |
| Netlengte [mm] | 378 |
| Netbreedte [mm] | 538 |
Vierpunts-bevestiging, DV6TED4, BE4/5L, Handgeschakeld
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Motorcode | DV6TED4 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Type versnellingsbak | BE4/5L |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Vierpunts-bevestiging, DV6TED4, BE4/5L, Handgeschakeld
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Motorcode | DV6TED4 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Type versnellingsbak | BE4/5L |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 80 |
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 40 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
Rechts, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
Links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Aantal belegde polen | 7 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Productiedatum vanaf | 01,02,2006 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Met pakking, Met temperatuursensor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 11046 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met temperatuursensor |
| Aantal contacten | 2 |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Met sensor
| Voor organisatienummer tot | 11045 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
Polyester, Papier, Stoffilter, Set
| Frame materiaal | Polyester |
| Materiaal | Papier |
| Dikte [mm] | 31 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 158,5 |
| Breedte [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
| Lengte 1 [mm] | 203,5 |
| Lengte 2 [mm] | 155 |
| Breedte 1 [mm] | 158,5 |
Polyester, Koolstof, Carbon filter, voor voertuigen met automatische airco
| Frame materiaal | Polyester |
| Materiaal | Koolstof |
| Dikte [mm] | 31 |
| Filter type | Carbon filter |
| Breedte [mm] | 157 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Hoeveelheid | Set |
| Lengte 1 [mm] | 200 |
| Lengte 2 [mm] | 155 |
Koolstof, Textiel, voor voertuigen met automatische airco, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Materiaal | Koolstof |
| Frame materiaal | Textiel |
| Lengte [mm] | 315 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Breedte [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Filter type | Fijnstoffilter (PM 2.5), Met schimmelwerende werking, Met antibacteriële werking, biofunctioneel interieurfilter |