×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Transporter Veerpoot lager
Veerpootlager & rubber Gates SUS1749
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
SUS1749
| Gewicht [g] | 811 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
€ 87,60
€ 87,60
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Gates SUS1787
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
SUS1787
| Gewicht [g] | 1,174 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
€ 137,58
€ 137,58
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber SNR KB672.01
Vooras rechts, Vooras links, Incl schroefset, met lager
KB672.01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, met lager |
€ 53,28
€ 28,24
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,64
€ 25,82
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,35
€ 23,52
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,54
€ 18,54
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber FAG 814 0187 10
Rubbermetaallager, Rond
814 0187 10
| Buitendiameter [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vorm | Rond |
€ 29,54
€ 18,02
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber FAG 814 0188 10
Rond
814 0188 10
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 39,5 |
| Vorm | Rond |
€ 38,60
€ 32,04
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
€ 103,16
€ 87,69
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Topran 118 213
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
118 213
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter [mm] | 14,5 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
€ 54,12
€ 20,57
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34216
Vooras, 7E0412331A, Zonder lager
34216
| Gewicht [g] | 522 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412331A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 58,18
€ 16,29
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34217
7E0412249B, Vooras links, IMPERGOM
34217
| Gewicht [g] | 360 |
| Voor OE nummer | 7E0412249B |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 51,69
€ 19,64
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34218
Vooras, 7E0412249A, Met kogellager
34218
| Gewicht [g] | 918 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 95,36
€ 35,28
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34218/2
Vooras, 7E0412249A, IMPERGOM
34218/2
| Gewicht [g] | 1785 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249A |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 171,97
€ 68,79
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35162
7H0412249A, Vooras links, IMPERGOM
35162
| Gewicht [g] | 291 |
| Voor OE nummer | 7H0412249A |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 52,39
€ 18,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35163
Vooras, Met kogellager
35163
| Gewicht [g] | 875 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 104,83
€ 32,50
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35163/2
Vooras, 7H0412249A, IMPERGOM
35163/2
| Gewicht [g] | 1769 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7H0412249A |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 206,44
€ 66,07
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 360027
Vooras rechts, Vooras links, Vooras
360027
| Gewicht [g] | 1384 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Componentennummer | 3 |
€ 176,26
€ 52,88
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 37255
Vooras, Zonder lager
37255
| Gewicht [g] | 569 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412331 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 41,38
€ 14,07
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,05
€ 2,75
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 107,86
€ 43,15
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 76,58
€ 29,10
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,28
€ 46,09
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken