Volkswagen Scirocco Veerpoot lager
Vooras, 1K0412331B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412331B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Materiaal | Aluminium |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 803 282
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 90-700-074, Aan beide zijden, Vooras
| Aantal per as | 2 |
| Componentennummer | BSG 90-700-074 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
31770 01, Vooras, zonder kogellager, BSG 90-700-117
| Alternatieve reparatieset | 31770 01 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Componentennummer | BSG 90-700-117 |
| Aantal per as | 2 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, met lager, BSG 90-700-118
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Componentennummer | BSG 90-700-118 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Achteras, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal
| Vorm | Rond |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, zonder kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,2 |
| Gewicht [kg] | 0,442 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -49%
Vooras links en rechts, Zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder lager, Rond, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Vorm | Rond |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
31770 01, Vooras rechts, Vooras links, 1KD 412 331 A
| Alternatieve reparatieset | 31770 01 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1KD 412 331 A, 1K0 412 331 C, 1K0 412 331 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39892 01 |
| Aantal per as | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, 171 412 329 A, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 171 412 329 A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber/Metaal, zonder kogellager, Rond
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Vorm | Rond |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 1K0 513 353 G, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 1K0 513 353 G |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -33%
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
- -29%
Achteras, Rond
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aanvullende informatie | Suspension Mounting Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 417, Vooras rechts, Vooras links, 1KD 412 331 A
| Alternatieve reparatieset | 802 417 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1KD 412 331 A, 1K0 412 331 C, 1K0 412 331 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
| Aantal per as | 2 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 803 282
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
- -19%
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.