×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Multivan Veerpoot lager
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35162
7H0412249A, Vooras links, IMPERGOM
35162
| Gewicht [g] | 291 |
| Voor OE nummer | 7H0412249A |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 52,39
€ 18,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35163
Vooras, Met kogellager
35163
| Gewicht [g] | 875 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 104,83
€ 32,50
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35163/2
Vooras, 7H0412249A, IMPERGOM
35163/2
| Gewicht [g] | 1769 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7H0412249A |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 206,44
€ 66,07
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 360027
Vooras rechts, Vooras links, Vooras
360027
| Gewicht [g] | 1384 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Componentennummer | 3 |
€ 176,26
€ 52,88
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 37255
Vooras, Zonder lager
37255
| Gewicht [g] | 569 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412331 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 41,38
€ 14,07
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Maxgear 72-1291
Vooras, Zonder lager
72-1291
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 32,05
€ 10,26
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 107,86
€ 43,15
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 76,58
€ 29,10
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,28
€ 46,09
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Lemförder 38338 01
Vooras rechts, Vooras links, 7E0 412 331 A, zonder kogellager
38338 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 7E0 412 331 A |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39907 01 |
| Aantal per as | 2 |
€ 33,57
€ 20,13
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken