Hyundai Sonata Thermostaat
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -72%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 42 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -74%
Met behuizing, Met pakking, Kunststof
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 270 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2561126100 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -65%
A-symmetrisch, 0F80115171, Zonder behuizing, Voor koude klimaatzones
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 61,4 |
| Vorm | A-symmetrisch |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 0F80115171 |
| Diameter 1 [mm] | 52,1 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
- -65%
Zonder behuizing, Met pakking, Voor koude klimaatzones
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 59,6 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 812499152 |
| Diameter 1 [mm] | 52,1 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
- -65%
Zonder behuizing, Met pakking, Voor koude klimaatzones
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 92,1 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 586141261 |
| Diameter 1 [mm] | 63,8 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
- -65%
A-symmetrisch, Zonder behuizing, Met verbindingsstuk
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Vorm | A-symmetrisch |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2550024000 |
| Hoogte [mm] | 38,1 |
| Diameter 1 [mm] | 52,1 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -65%
Zonder behuizing, Met pakking, Met verbindingsstuk
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 2550021220 |
| Hoogte [mm] | 38,1 |
| Diameter 1 [mm] | 52,1 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -65%
1305A191, Zonder behuizing, Met verbindingsstuk
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1305A191 |
| Hoogte [mm] | 58,4 |
| Diameter 1 [mm] | 63,8 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -65%
Met behuizing, Met pakking, Aluminium
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Gewicht [g] | 603 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2560023640 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -65%
Met pakking
| Nettogewicht [g] | 93 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 41 |
| Hoogte 1 [mm] | 18 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -52%
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 78 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 33 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
Zilver, 25500-3C100, Met ontluchtingsklep, Zonder behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Hoogte 2 [mm] | 18,6 |
| Gewicht [g] | 87 |
| Hoogte 1 [mm] | 41 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 25500-3C100 |
| Hoogte [mm] | 18,6 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
- -62%
25500-25001, Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 70,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 34 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 25500-25001 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 75,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 34 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 56 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Zonder behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 85 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 2550033060 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -4%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2550023010 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -8%
MD194988, Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | MD194988 |
| Diameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -8%
21200AD201, Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 21200AD201 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
255003C100, Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 255003C100 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 2550027000 |
| Diameter [mm] | 51 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -6%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2550025001 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Versie | 92806 |