Jeep Grand Cherokee Temperatuursensor
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC, Met pal
| Kabellengte [mm] | 345 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 960 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
PTC
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 583 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC, Met pal
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
000 905 61 02, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 9, 18 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Voor OE nummer | 000 905 61 02 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8" - 18 NPTF, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8" - 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8" NPT, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8" NPT, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5, PTC, met synthetisch vet
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 70 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, 5080147AA, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 5080147AA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 5269870AB, 3/8 NPT
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 5269870AB |
| Schroefdraadmaat | 3/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 56027873 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, 5175764AA, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 5175764AA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gebogen, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5mm, PTC
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 70 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
- -22%
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 135 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, 68193645AB, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 68193645AB |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Recht, GENUINE, voor voertuigen met SCR systeem
| Vorm | Recht |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 130 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met SCR systeem |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, 5146663AD, SCR-katalysator, na roetfilter
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5146663AD |
| Inbouwplaats | SCR-katalysator, na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met SCR systeem |
| Aantal contacten | 2 |