×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai Lantra Temperatuursensor
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,27
€ 9,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-5506
1/8 x 28 BSP
ECT-5506
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,71
€ 6,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82030
MD069879, 3/8" BSPT, zwart
82030
| Voor OE nummer | MD069879 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 14,68
€ 10,71
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82033
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82033
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82063
MD149338, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82063
| Voor OE nummer | MD149338 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken