×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai i10 Temperatuursensor
Temperatuursensor Vemo V52-72-0096-1
NTC, Met pakking, rechthoekig
V52-72-0096-1
| Behuizing diameter [mm] | 16,8 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 9,85
€ 14,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82235
3/8"x18 NPTF, 19 mm, rechthoekig
82235
| Voor OE nummer | 3922038030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82409
Bruin
82409
| Voor OE nummer | 3922038010 |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 16,8 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 15,44
€ 10,81
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,76
€ 21,21
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 820 306
NTC, Met afdichtring, rechthoekig
820 306
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,95
€ 9,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 820 307
3/8" x 18 NPTF, NTC, rechthoekig
820 307
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 28,37
€ 10,78
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADG07252
Wit, Met afdichtring
ADG07252
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 26,80
€ 17,69
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,39
€ 4,42
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original ASE 38 000P
Buitendraad, 3/8"-24UNF-2A, Met afdichtring
ASE 38 000P
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Openingsdruk (21) [bar] | 14,7 |
| Draadtype | Buitendraad |
| Lengte [mm] | 47 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-24UNF-2A |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 163,71
€ 106,42
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken