×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai Excel Temperatuursensor
Temperatuursensor Meyle 32-14 821 0002
Met conische schroefdraad, 3/8"-19 BSPT, NTC
32-14 821 0002
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 BSPT |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 28,16
€ 11,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,27
€ 9,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-5506
1/8 x 28 BSP
ECT-5506
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,71
€ 6,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,25
€ 8,82
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V52-72-0007-1
3/8x18 NPTF
V52-72-0007-1
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 3 |
€ 9,78
€ 12,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,88
€ 11,05
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,40
€ 8,93
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33800
3/8 Gas 19 h con.
33800
| Schroefdraadmaat | 3/8 Gas 19 h con. |
| Aantal contacten | 2 |
€ 49,39
€ 20,74
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,74
€ 22,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82030
MD069879, 3/8" BSPT, zwart
82030
| Voor OE nummer | MD069879 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 14,68
€ 10,71
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82033
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82033
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken