Honda Fr-V Temperatuursensor
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M10*1,25, S17, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M10*1,25 |
| Sleutelwijdte | S17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M10x1,25, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor fabrikant | PANASONIC, KEIHIN, MATSUSHITA |
- -8%
- -29%
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M 10x1,25, zwart
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -63%
M10x125, NTC, wit
| Schroefdraadmaat | M10x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -58%
Lichtblauw, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
- -38%
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
37870PLC004, M 10x1,25, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 37870PLC004 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
37870RWCA01, M10x1,25 mm, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 37870RWCA01 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
- -45%
- -61%
M10 x 1,25, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -69%
M 10x1,25, zwart/groen, zwart
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
Met pakking, blauw, wit, lichtblauw
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit, lichtblauw, zwart |
M 10X1,25, zwart, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 10X1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M 10x1,25, NTC, wit
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 65-840-035 |
- -7%
M10*1,25, S17, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M10*1,25 |
| Sleutelwijdte | S17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -10%