×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Cr-V Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82029
37870PJ7003, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82029
| Voor OE nummer | 37870PJ7003 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 11,47
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82192
37870PLC004, M 10x1,25, 17 mm, NTC
82192
| Voor OE nummer | 37870PLC004 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,22
€ 9,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82264
37870RWCA01, M10x1,25 mm, 17 mm, NTC
82264
| Voor OE nummer | 37870RWCA01 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3010
M12x1.5, Rond
WS3010
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 110,35
€ 9,93
- -91%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,72
€ 13,04
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,37
€ 10,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0001
37750-PH2-014
V26-72-0001
| Voor OE nummer | 37750-PH2-014 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,26
€ 6,69
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0004
M10 x 1,25, Met pakking
V26-72-0004
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 11,00
€ 12,21
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011030
M12x1,5, NTC, blauw
171916011030
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 21,04
€ 21,04
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,58
€ 6,07
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295087
Zwart/groen, zwart
295087
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 38,38
€ 38,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295089
M 10x1,25, zwart/groen, zwart
295089
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 50,48
€ 50,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 198
M12x1,5, wit
530 198
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 16,90
€ 16,90
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,77
€ 5,80
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 31-14 821 0002
M12x1.5, NTC, Met afdichtring
31-14 821 0002
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 39,98
€ 16,00
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 31-14 821 0003
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, NTC
31-14 821 0003
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 13,94
€ 5,02
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905058
Wit, Met pakking, zwart
0905058
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, wit |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 22,26
€ 22,26
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905133
Met pakking, blauw, wit, lichtblauw
0905133
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit, lichtblauw, zwart |
€ 13,10
€ 13,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905150
M 10X1,25, zwart, Met pakking
0905150
| Schroefdraadmaat | M 10X1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 14,56
€ 14,56
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905319
M 10x1,25, NTC, wit
0905319
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 14,25
€ 14,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 541,93
€ 357,68
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 65-840-035
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
BSG 65-840-035
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 65-840-035 |
€ 9,34
€ 8,69
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Nissens 207066
M10*1,25, S17, NTC, Female
207066
| Schroefdraadmaat | M10*1,25 |
| Sleutelwijdte | S17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
€ 18,74
€ 16,87
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur SNR CTS174.01
Hoekig
CTS174.01
| Inbouwdiepte [mm] | 11,2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 105,29
€ 36,86
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken