×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Civic Temperatuursensor
Temperatuursensor Vemo V26-72-0004
M10 x 1,25, Met pakking
V26-72-0004
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 11,00
€ 12,21
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0005
M16 x 1,5
V26-72-0005
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
€ 6,46
€ 10,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295087
Zwart/groen, zwart
295087
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 38,38
€ 38,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295089
M 10x1,25, zwart/groen, zwart
295089
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 50,48
€ 50,48
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,77
€ 5,80
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33455
M 10x1,25, zwart
33455
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 42,64
€ 15,78
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33456
M10x125, NTC, wit
33456
| Schroefdraadmaat | M10x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 68,27
€ 28,68
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 33490
Lichtblauw, M 12x1,5
33490
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 23,78
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,88
€ 11,05
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur SNR CTS174.01
Hoekig
CTS174.01
| Inbouwdiepte [mm] | 11,2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 105,29
€ 36,86
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 198
M12x1,5, wit
530 198
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 16,90
€ 16,90
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,75
€ 7,93
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3010
M12x1.5, Rond
WS3010
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 110,35
€ 9,93
- -91%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,72
€ 13,04
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,37
€ 10,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADBP720036
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
ADBP720036
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,62
€ 8,18
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82019
37870PE0661, M 16x1,5, 24 mm, rechthoekig
82019
| Voor OE nummer | 37870PE0661 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 11,72
€ 11,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82020
37870PE2003, M 16x1,5, 22 mm, Rond
82020
| Voor OE nummer | 37870PE2003 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 13,07
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82029
37870PJ7003, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82029
| Voor OE nummer | 37870PJ7003 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 11,47
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82192
37870PLC004, M 10x1,25, 17 mm, NTC
82192
| Voor OE nummer | 37870PLC004 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,22
€ 9,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82264
37870RWCA01, M10x1,25 mm, 17 mm, NTC
82264
| Voor OE nummer | 37870RWCA01 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken