×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Ranger Temperatuursensor
Temperatuursensor Metzger 0905052
M12x1,5, M 12x1,5, Met pakking, groen
0905052
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M 12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 11,99
€ 11,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905437
Grijs, Driehoekig
0905437
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
€ 31,76
€ 31,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905510
Grijs, Thermostaat
0905510
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 15,97
€ 15,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33251
M 12x1.5, groen
33251
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 111,40
€ 54,58
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33745
NTC, grijs
33745
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 30,00
€ 14,40
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550918
550918
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
€ 492,54
€ 197,01
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550923
550923
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 57 |
€ 396,07
€ 158,43
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550924
550924
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 57 |
€ 469,77
€ 187,91
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V70-72-0003
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
V70-72-0003
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 12,83
€ 8,85
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12603
12603
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2457155 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82109
Grijs
82109
| Voor OE nummer | 1484876 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 9,37
€ 8,52
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82400
KLK118840, M12x1,5 mm, 19 mm, Driehoekig
82400
| Voor OE nummer | KLK118840 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82437
1/8"-27 NPTF, NTC
82437
| Voor OE nummer | 52650 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 11,31
€ 8,26
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473255
T5, Na katalysator
1473255
| Positie / graad | T5 |
| Uitlaatsysteem | Na katalysator |
€ 154,20
€ 154,20
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 638 587
Recht, Zeskant, Geschroefd, M 12
638 587
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Totale lengte [mm] | 417 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 281,42
€ 92,87
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Autlog AS2177
M 12 X 1,5, Driehoekig
AS2177
| Schroefdraadmaat | M 12 X 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
€ 16,90
€ 5,07
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 211,68
€ 71,97
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Autlog AS3438
Voor roetfilter
AS3438
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
€ 211,68
€ 71,97
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V25-72-0128
Recht, Ovaal
V25-72-0128
| Vorm | Recht |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
€ 178,52
€ 137,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V25-72-0129
Recht, Ovaal, Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating
V25-72-0129
| Vorm | Recht |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 185,07
€ 131,39
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V25-72-0411
Zwart
V25-72-0411
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 196,29
€ 139,37
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur NRF 727165
Geschroefd, M12x1.5mm, NTC
727165
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 24,68
€ 13,58
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 169,40
€ 169,40
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473283
T6, na roetfilter
1473283
| Positie / graad | T6 |
| Uitlaatsysteem | Na roetfilter |
€ 175,45
€ 175,45
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur FAE 68627
M12x1,25, NTC
68627
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 672 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
€ 242,83
€ 84,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur FAE 68633
M12x1,25, NTC
68633
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 882 |
| Sensortype | NTC |
€ 222,51
€ 77,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken