×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Temperatuursensor
Terug naar Temperatuursensor
Modellen
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 238/241/242
- 500
- 500X
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
×
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00252
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00252
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,041 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,067 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 141,39
€ 108,86
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00253
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00253
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,047 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,073 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 162,65
€ 125,24
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00268
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00268
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,042 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,068 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 125 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 91,85
€ 69,80
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00296
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00296
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,07 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,097 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 125 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 95,09
€ 72,27
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,51
€ 3,75
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADBP720036
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
ADBP720036
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,62
€ 8,18
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Meat Doria 82800
M14X1.25
82800
| Voor OE nummer | 0000024268 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 23,66
€ 23,66
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82012
1920K9, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82012
| Voor OE nummer | 1920K9 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82015
M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82015
| Voor OE nummer | 1338457 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 9,83
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82026
M12x1,5, 19 mm, NTC
82026
| Voor OE nummer | 13621357414 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82054
M12x1,5, NTC
82054
| Voor OE nummer | 46449499 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,33
€ 16,69
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82058
M 12x1,5, NTC
82058
| Voor OE nummer | 9616455680 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,45
€ 6,35
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82090
M12x1,5, 19 mm, Ovaal
82090
| Voor OE nummer | 55203964 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82091
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82091
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 17,18
€ 8,93
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82097
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82097
| Voor OE nummer | 7738223 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82098
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82098
| Voor OE nummer | 1365084E51 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82099
M 12x1,5, 21 mm, NTC
82099
| Voor OE nummer | 46520384 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821005
M16x1,5 mm, Platte stekker
821005
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Temperatuur van [°C] | 120 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821006
M14x1,25 mm, Waterpomp
821006
| Voor OE nummer | 133885 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 24,05
€ 25,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82125
M 12x1,5, zwart
82125
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82127
M12x1,5, 19 mm, rood
82127
| Voor OE nummer | 46520915 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 25,82
€ 20,40
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82131
M 14x1,25, PTC
82131
| Voor OE nummer | 133855 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82137
M 12x1,5, lichtblauw
82137
| Voor OE nummer | 46474600 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 16,46
€ 12,02
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82139
1338A6, M 12x1,5, geel
82139
| Voor OE nummer | 1338A6 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82140
1338C0, groen, blauw
82140
| Voor OE nummer | 1338C0 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82213
M14x1,25, Ovaal
82213
| Voor OE nummer | 133887 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,62
€ 13,23
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82216
M12x1,5, rechthoekig
82216
| Voor OE nummer | 46474599 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 24,85
€ 19,88
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82238
M12x1,5, NTC
82238
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 16,55
€ 15,06
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken