Fiat Temperatuursensor
- 124
- 125
- 126
- 127
- 127 Panorama
-
Toon minder Toon meer
- 128
- 131
- 132
- 238/241/242
- 500
- 500X
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 9677662080 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 345 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825683 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825697 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825696 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55200036 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, GENUINE, 82.316A2
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55200037 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.316A2 |
82.324A2, GENUINE, M10x1,5, 15 mm
| Alternatief artikel | 82.324A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M10x1,5 |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 56,5 |
| Stekkerkleur | Grijs |
OE EQUIVALENT, NTC, met aansluitkabel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 71736835 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
Recht, GENUINE, 82.375A2
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5802077637 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Alternatief artikel | 82.375A2 |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
M14x1,25
| Voor OE nummer | 9625027280, 1338.87 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, geel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 21 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46520384 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, 1920.Q2, NTC
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 1920.Q2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, M 14x1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 14x1,25 |
| Voor OE nummer | 9621000680, 1338.55 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
Gebogen, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 55277124 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Gebogen, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 55284358 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Gebogen, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 46339767 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
GENUINE, M16x1,5, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
M16x1,50
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -26%
M14x1,25
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, NTC, groen
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Groen |
- -2%
- -62%
- -84%