Fiat X Temperatuursensor
M12 x 1,5, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [°C] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 51 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 18x1,5, rechthoekig
| Voor OE nummer | 7669143 |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -5%
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
M16x1,50
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -26%
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -84%
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -69%
Blauw, Met pakking, für BOSCH
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor fabrikant | Für BOSCH |
M 16x1,5, rood, IAM
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
M14x1.25, NTC, Met kegelvormige zitting
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kegelvormige zitting |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -67%
Met conische schroefdraad, M16x1.5, NTC
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
M12 x 1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -39%
M16x1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
M16x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
- -30%
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -71%
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -77%
Ovaal, grijs
| Voor OE nummer | 31319842 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
Ovaal
| Voor OE nummer | 93194306 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |