Fiat Tipo Temperatuursensor
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -5%
GENUINE, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
M16x1,50
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -26%
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -84%
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -51%
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -68%
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -69%
Blauw, Met pakking, für BOSCH
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor fabrikant | Für BOSCH |
Lichtblauw, Met pakking, Hoekig
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
M 16x1,5, rood, IAM
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
M14x1.25, NTC, Met kegelvormige zitting
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kegelvormige zitting |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -67%
Met conische schroefdraad, M16x1.5, NTC
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Met conische schroefdraad, M16x1.5, zwart
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -78%
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
M12 x 1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -39%
M16x1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
M16x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
- -30%
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -71%
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -77%