×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Tempra Temperatuursensor
Temperatuursensor Valeo 700010
16x1.5, Zonder afdichtring
700010
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
€ 17,77
€ 17,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 48,46
€ 48,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.394
77 01 053 991, 21120-3851010-05
82.394
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
€ 18,15
€ 18,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.577
M 12x1,5, 1338A5
82.577
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 18,27
€ 18,27
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.889
M12x1,5, 19 mm, NTC
82.889
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60500
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60500
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 46,67
€ 13,54
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33150
M 18x1,5 con., lichtblauw
33150
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 con. |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
€ 26,70
€ 14,96
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12040
070906088AG, D-vorm, zwart
12040
| Voor OE nummer | 070906088AG |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 155,74
€ 155,74
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12070
Grijs
12070
| Voor OE nummer | 4420748 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12113
A0009058800
12113
| Voor OE nummer | A0009058800 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12114
12114
| Voor OE nummer | 0009050332 |
| Totale lengte [mm] | 820 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 98,35
€ 98,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0329
M12x1,5, blauw, Met pakking
V40-72-0329
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 6,68
€ 8,55
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82277
M12x1,5, 19 mm, NTC
82277
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 46,34
€ 36,14
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82432
M16x1,5, 19 mm, NTC
82432
| Voor OE nummer | 46458931 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,49
€ 11,46
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0078
M16x1,5, blauw
V24-72-0078
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 12,73
€ 17,94
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011010
M16x1,50
171916011010
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 11,01
€ 8,14
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,82
€ 5,89
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011030
M12x1,5
171925011030
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,32
€ 8,00
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 000
M16x1,5, 580 193, 580 170
530 000
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 170, 580 156, 580 142, 580 141, 580 116, 580 099 |
€ 12,91
€ 12,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 160
M16x1,5, 580 285, 580 193
530 160
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 285, 580 193, 580 175, 580 153, 580 152, 580 146, 580 141, 580 104, 580 103, 580 102, 580 101, 580 099, 580 098, 580 096, 580 095 |
€ 15,67
€ 15,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 237
M12x1,5, 580 153, 580 152
530 237
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 153, 580 152, 580 145, 580 100 |
€ 23,32
€ 23,32
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken