×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Scudo Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11901E
OE EQUIVALENT
11901E
| Voor OE nummer | 9638235380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 127,15
€ 127,15
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11903E
OE EQUIVALENT
11903E
| Voor OE nummer | 172000661010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 345 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 88,09
€ 88,09
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12169
1618LW, rechthoekig, bruin
12169
| Voor OE nummer | 1618LW |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 395 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12197
Zwart
12197
| Voor OE nummer | 1247511 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12199
Ovaal
12199
| Voor OE nummer | 55491641 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12200
Ovaal
12200
| Voor OE nummer | 1247929 |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 86,22
€ 86,22
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12202
Ovaal
12202
| Voor OE nummer | 55495557 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,32
€ 11,46
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0019
Met afdichtring, geel, groen
V42-72-0019
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Geel |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 6,96
€ 7,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0021
Voor voertuigen zonder airco
V42-72-0021
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,43
€ 13,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0024
M12 x 1,5, blauw
V42-72-0024
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 6,91
€ 10,71
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0032
M14 x 1,25, blauw
V42-72-0032
| Hoogte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 4 |
€ 10,65
€ 14,80
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82012
1920K9, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82012
| Voor OE nummer | 1920K9 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821006
M14x1,25 mm, Waterpomp
821006
| Voor OE nummer | 133885 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 24,05
€ 25,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82131
M 14x1,25, PTC
82131
| Voor OE nummer | 133855 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82139
1338A6, M 12x1,5, geel
82139
| Voor OE nummer | 1338A6 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82213
M14x1,25, Ovaal
82213
| Voor OE nummer | 133887 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,62
€ 13,23
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original MST 1
MST 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 108,38
€ 33,60
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 13
M12x1.5, Met pakking
TSE 13
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 73,31
€ 32,26
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 16
M14x1.25, Zonder pakking
TSE 16
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 58,12
€ 36,03
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 20
M14x1.25
TSE 20
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 36,69
€ 19,08
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 32
M14x1.25
TSE 32
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 63,74
€ 22,94
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 9
Met pakking
TSE 9
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 46,26
€ 20,35
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken