Fiat Punto Temperatuursensor
M16x1,5, 1.880.193, 1.880.170
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.193, 1.880.170, 1.880.156, 1.880.142, 1.880.141, 1.880.116, 1.880.099 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, wit
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.193, 1.880.153
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.193, 1.880.153, 1.880.152, 1.880.141, 1.880.108, 1.880.100 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5, 1.880.285, 1.880.193
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.285, 1.880.193, 1.880.175, 1.880.153, 1.880.152, 1.880.146, 1.880.141, 1.880.104, 1.880.103, 1.880.102, 1.880.101, 1.880.099, 1.880.098, 1.880.096, 1.880.095 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.675, 1.880.673
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.675, 1.880.673, 1.880.670, 1.880.669, 1.880.639, 1.880.585, 1.880.582, 1.880.581, 1.880.580, 1.880.572, 1.880.411, 1.880.405, 1.880.180, 1.880.179, 1.880.115, 1.830.233K |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.497, 1.880.495
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 1.880.497, 1.880.495, 1.880.190, 1.880.189, 1.880.181, 1.880.151, 1.880.150, 1.880.149, 1.880.122, 1.880.121, 1.880.119, 1.880.118, 1.880.117, 1.880.115 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 19 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.676, 1.880.583
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 1.880.676, 1.880.583, 1.880.573, 1.880.571, 1.880.567, 1.880.566, 1.880.565, 1.880.564, 1.880.563, 1.880.469, 1.880.189, 1.880.149, 1.880.122, 1.880.118, 1.880.115, 1.830.286K |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ingebouwd, NTC, Met behuizing
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
16 435 749 80
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 16 435 749 80 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 71738162 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 55276887 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 55279113 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -40%
L Form, voor roetfilter, GENUINE
| Geleidingswaarde | 2 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55262010 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -9%
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 388 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
- -14%
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -5%
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |