Saab 9-3 Schokdemper
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | SSA-10576 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 11-1139 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-5689 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper zonder aanslagveer, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper zonder aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-4259 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpootresorptie, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Behuizinglengte [mm] | 348 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60,2 |
| Gewicht [kg] | 2,400 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Lengte 2 [mm] | 526 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK080, MK006 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 11-1138 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-5689 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 1,600 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25,4 |
| Lengte 1 [mm] | 335 |
| Lengte 2 [mm] | 555 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
- -10%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Let op technische data | |
| Aantal per as | 1 |
- -33%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-140074 |
- -37%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-140067 |
- -37%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X172A |
| Artikelnummer paar | 313 203 |
- -34%
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 1,300 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 274 |
| Lengte 2 [mm] | 428 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
- -11%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -37%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -8%
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -8%
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -14%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Artikelnummer paar | 35-102502 |
- -14%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Max lengte [mm] | 429 |
- -56%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -56%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 1 |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Aanvullende informatie | SPORT |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, onderste klem
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, onderste klem |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp, Autofix |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | SPECIAL ACTIVE |
- -55%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Ingebouwd in-nastelbaar, Dubbelpijp |
| Kleur | Rood |
| Aantal | 1 |
| Max lengte [mm] | 574 |
- -55%
Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FEE32/24X159A |
- -26%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X172A |
| Artikelnummer paar | 313 202 |
- -33%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X172A |
| Artikelnummer paar | 313 205 |
- -33%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X172A |
| Artikelnummer paar | 313 204 |
- -34%
Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FEE32/24X159A |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -26%