Renault Schokdemper
- 11
- 12
- 14
- 15
- 17
-
Toon minder Toon meer
- 18
- 19
- 21
- 25
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Avantime
- Captur
- Clio
- Duster
- Espace
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE30/13X81A2 |
- -35%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X191A |
- -17%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X158A |
- -35%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT27/11X240A |
- -34%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET36X64A2 |
- -34%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20147A |
- -16%
313 577, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 313 577 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X179A |
| Versterkte uitvoering |
- -16%
Oliedruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Gewicht [kg] | 3,200 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
| Let op technische data | |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| OEM-nummer controleren | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK033, MK021 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -35%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 2,040 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 423 |
| Lengte 2 [mm] | 623 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -32%
Oliedruk, Veerdragende schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Gewicht [kg] | 2,800 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 359 |
| Lengte 2 [mm] | 441 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -18%
Oliedruk, Veerdragende schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 49,7 |
| Gewicht [kg] | 2,500 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Lengte 2 [mm] | 420 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -33%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 2,300 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 325 |
| Lengte 2 [mm] | 510 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | VAN-MAGNUM |
- -32%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 36 |
| Lengte 1 [mm] | 345 |
| Lengte 2 [mm] | 575 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | VAN-MAGNUM |
- -32%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Demper met aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -63%
Vooras links en rechts, Gasdruk, Veerpoot, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Demper met aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -64%
Vooras links en rechts, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -66%
Vooras links en rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -60%
Vooras links en rechts, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -60%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -72%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -70%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot, Demper met aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -71%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -64%
Vooras rechts, Vooras links, Oliedruk, Demper met aanslagveer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -67%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | J4311002 |
- -70%