Renault Schokdemper
- 11
- 12
- 14
- 15
- 17
-
Toon minder Toon meer
- 18
- 19
- 21
- 25
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Avantime
- Captur
- Clio
- Duster
- Espace
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Lengte 2 [mm] | 688, 425 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Diameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 534 |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Diameter 2 [mm] | 45 |
| Lengte 2 [mm] | 363 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Diameter [mm] | 16 |
| Gatdiameter [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF30/20X183A |
- -36%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT25/12.5X103A |
- -40%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Brug onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 1,900 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 315 |
| Lengte 2 [mm] | 481 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -44%
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Gewicht [kg] | 3,500 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 30 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK286, MK496 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -35%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 277 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -17%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 261 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -17%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 339199 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -28%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 45 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 515 |
| Lengte 2 [mm] | 353 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Oliedruk
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Lengte 2 [mm] | 900 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -35%
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Gasdruk
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 350 383 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 49,7 |
| Gewicht [kg] | 3,000 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 327 |
| Lengte 2 [mm] | 501 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK029, MK001 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 1,500 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 250 |
| Lengte 2 [mm] | 552 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Brug onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Pen bovenaan |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 2 [mm] | 518, 351 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30X175A |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.