Audi A3 Schokdemper
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Lengte 2 [mm] | 541 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK078, MK118 |
- -11%
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25,4 |
| Lengte 1 [mm] | 448 |
| Lengte 2 [mm] | 668 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK078, MK118 |
- -32%
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 3,900 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK076, MK077 |
- -11%
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 429 |
| Lengte 2 [mm] | 638 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK078, MK118 |
- -32%
Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF30/22X179A |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -26%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Behuizing diameter [mm] | 55 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X144A |
- -33%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Behuizing diameter [mm] | 50 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X164A |
| Aanvullende informatie | Super Touring |
- -26%
311 852, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 311 852 |
| Behuizing diameter [mm] | 55 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X142A |
| Versterkte uitvoering |
- -26%
556 271, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Alternatieve reparatieset | 556 271 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27X187A |
| Versterkte uitvoering |
- -26%
312 267, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Alternatieve reparatieset | 312 267 |
| Behuizing diameter [mm] | 50 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X164A |
| Versterkte uitvoering |
- -26%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27X197A |
- -30%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Steekbreedte 1 [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 5Q0513049BQ |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 640 |
| Lengte 2 [mm] | 650 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 13 |
- -66%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 39 |
| Lengte 1 [mm] | 585 |
| Lengte 2 [mm] | 369 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Lengte [mm] | 528 |
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 100 640 0017, 100 412 0141, 100 641 0141 |
- -59%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Behuizing diameter [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Behuizing diameter [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
Achteras links, Achteras rechts, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
Achteras links, Achteras rechts, Oliedruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
Vooras links, Vooras rechts, Oliedruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Lengte [mm] | 528 |
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
Vooras rechts, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat, Pen bovenaan |
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Lengte [mm] | 54,6 |
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Chassis | Voor voertuigen zonder sportchassis |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |