Volkswagen LT Relais
3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm, Buitenspiegel verstelling, Zijraampje
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 30, 10 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Buitenspiegel verstelling, Zijraampje, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ventilator, motorkoeler, Extra waterpomp, Terminal 61, Dakluik, Waterpomp tandwielspeling, Terminal 50, Verwarmde buitenspiegel, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Aanhangerremlicht, Raamopener, Centrale vergrendeling, Standkachel, Airconditioning, Daglicht, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, Stoelverwarming, Claxons, Tankdeksel, Werkkontakt, Elektrische voorverwarmer |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm, Inlaatpijpvoorverwarming
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Inlaatpijpvoorverwarming, Ventilator, motorkoeler, Werkkontakt, Buitenspiegel verstelling, Brandstofpomp |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%
- -35%
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Klem 87, Klem 30
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 87, Klem 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -42%
5 jaar garantie
| Garantie | 5 jaar garantie |
| OEM-nummer controleren | |
| Werkspanning (V) | 12 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/grijs, Zonder houder, IP34, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -29%
- -13%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -61%
Daglicht, Wisselaar
| Relaisfunctie | Daglicht |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Comfortuitvoering
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -5%
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
4 x 21, voor voertuigen zonder trekhaak, Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Nominaal vermogen [W] | 4 x 21 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Relaisfunctie | Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
- -67%
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 7 |
- -9%
Voor voertuigen zonder trekhaak, 3x 6,3 mm, Sluiter, 2x21; 5
| Aantal contacten | 3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aansluittechniek | 3x 6,3 mm |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Nominale stroom [A] | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 2x21 |
| 5 | |
| Werkspanning (V) | 12 |
- -65%
Werkkontakt, Platte stekker, Met weerstand
| Relaisnummer | 404 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Diepte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 3 x 4,8 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -81%
Met weerstand, Met diode, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Relaisnummer | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand, Met diode |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 6 |
| Stroomsterkte [A] | 15, 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop |
- -76%
Met verbindingsstuk, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk, Met weerstand |
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 33,9 |
| Breedte [mm] | 31,9 |
| Hoogte [mm] | 30,5 |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 x 150 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Dimlicht |
- -72%
- -28%
Werkkontakt, Sluiter
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 99965701690 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |