×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Leon Relais
Relais Herth+Buss Elparts 75614980
75614980
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 16 |
| Relaisnummer | 192 |
€ 150,35
€ 40,60
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 416,25
€ 66,60
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75898967
Radiator ventilator naloop, IP 54K
75898967
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54K |
| Aantal contacten | 10 |
€ 131,95
€ 39,59
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75898971
IP 54K
75898971
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54K |
| Aantal contacten | 14 |
€ 432,97
€ 73,60
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75898972
IP 54K
75898972
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54K |
| Aantal contacten | 14 |
€ 346,18
€ 135,01
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884008
Voor nagloeien geschikt
0884008
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 111,91
€ 111,91
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884009
Voor nagloeien geschikt
0884009
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 139,36
€ 139,36
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884010
Voor nagloeien geschikt
0884010
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 152,42
€ 152,42
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884013
Voor nagloeien geschikt
0884013
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 99,22
€ 99,22
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884014
Voor nagloeien geschikt
0884014
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 133,85
€ 133,85
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884045
Voor nagloeien geschikt
0884045
| Onderdeelnummer | 511 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 159,87
€ 159,87
Tijdelijk uitverkocht
Relais Vemo V15-71-0004
Dieselvoorwerwarmer, 357 911 253
V15-71-0004
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Dieselvoorwerwarmer |
| Voor OE nummer | 357 911 253 |
€ 9,83
€ 14,05
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,20
€ 54,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,59
€ 75,72
Tijdelijk uitverkocht
Relais ventilator Topran 115 664
Werkkontakt
115 664
| Aantal contacten | 9 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 14,22
€ 4,27
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Topran 115 668
Werkkontakt
115 668
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
€ 27,44
€ 9,33
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Relais, gloeisysteem Maxgear 50-0518
Voor nagloeien geschikt
50-0518
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 123,17
€ 43,11
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Hitachi 132104
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
132104
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 87,12
€ 87,12
Tijdelijk uitverkocht
Relais Hitachi 132105
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
132105
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 87,12
€ 87,12
Tijdelijk uitverkocht
Relais Hitachi 132106
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
132106
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 73,81
€ 58,31
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Hitachi 132128
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
132128
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 64,13
€ 64,13
Tijdelijk uitverkocht
Relais Hitachi 132149
5 jaar garantie, 04L907282, voor nagloeien geschikt
132149
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 04L907282 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 87,12
€ 87,12
Tijdelijk uitverkocht
Relais Hitachi 2502107
Voor nagloeien geschikt
2502107
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 95,59
€ 95,59
Tijdelijk uitverkocht
Relais, gloeisysteem Metzger 0884048
457, 527, voor nagloeien geschikt, IAM
0884048
| Onderdeelnummer | 457, 527 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Versie | IAM |
€ 101,79
€ 101,79
Tijdelijk uitverkocht
Relais Maxgear 50-0334
Daglicht, Wisselaar
50-0334
| Relaisfunctie | Daglicht |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 10,54
€ 3,27
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Multifunctioneel relais Meat Doria 73233303
Werkkontakt, Sluiter
73233303
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 99965701690 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 9,09
€ 9,09
Tijdelijk uitverkocht
Multifunctioneel relais Meat Doria 73237014
Werkkontakt, Sluiter
73237014
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 99474025 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 9,09
€ 9,09
Tijdelijk uitverkocht